Polecamy

Nowe promocje w Biedronce

Link sponsorowany

Wielka Loteria Urodzinowa Leroy Merlin 2017

Oferta Biedronki od 20.02.2016

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:
Sieci handlowe: Biedronka

W poniedziałek, 20 lutego 2016 r. w Biedronce rusza akcja promocyjna, podczas której będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach akcesoria łazienkowe i do sypialni oraz akcesoria do pielęgnacji.

Akcesoria łazienkowe

Jeśli chodzi o wystrój łazienki, w ofercie Biedronki znajdą się m.in. ręczniki frotte w różnych rozmiarach już od 7,99 zł oraz komplety 3 dywaników łazienkowych w cenie zaledwie 29,99 zł. Oferta sklepu będzie obejmowała także akcesoria prysznicowe (zasłonki i maty antypoślizgowe) oraz szereg innych akcesoriów niezbędnych w każdej łazience, w cenie zaledwie 12,99 zł (wieszaki łazienkowe, uchwyty na papier toaletowy, szczotki toaletowe, mydelniczki z mocowaniem).

Produkty dla sypialni

W ofercie Biedronki od 20 lutego znajdą się pościele i prześcieradła z mikrofazy, w różnych wariantach kolorystycznych (odpowiednio w cenie 26,99 zł oraz 12,99 zł) oraz bawełniane kołdry i poduszki Eco Pierze (w cenie odpowiednio 119,00 zł oraz 44,99 zł za sztukę).

Akcesoria do pielęgnacji

Oferta Biedronki od 20.02 może być bardzo interesująca dla kobiet, ze względu na atrakcyjne ceny produktów do pielęgnacji włosów. W cenie zaledwie 34,99 zł będzie można nabyć lokówkę, prostownicę lub suszarkę do włosów. Biedronka w swojej ofercie od nowego tygodnia prezentuje także ozdoby i szczotki do włosów, akcesoria do manicure, organizery łazienkowe, a także niezwykle wydajne, soniczne szczoteczki do zębów (34000 obrotów na minutę, 3 tryby pracy, stacja ładująca i 8 wymiennych końcówek), w cenie zaledwie 79,99 zł.

Link sponsorowany